HOTstyle Loreal Expert Intense Repair maska pro velmi suché vlasy 200ml

 
 

Loreal Expert Intense Repair maska je vyvinuta pro velmi suché vlasy, které jsou poškozené vnějšími chemickými a mechanickými vlivy. Složení:     patentovaný c ...

Více detailů

318 Kč vč. DPH

Dostupnost: Tento pro již nebude skladem

0 položka na skladě


Loreal Expert Intense Repair maska je vyvinuta pro velmi suché vlasy, které jsou poškozené vnějšími chemickými a mechanickými vlivy. Složení:     patentovaný ceramid - doplňuje vnitřní stavbu vlasu, uhlazuje jeho povrch a posiluje vlasové vlákno     aktivovaný protein - uhlazuje vlasové vlákno     aminokyseliny - doplňují do vlasového vlákna proteinové složky, zlepšují kosmetickou kvalitu vlasu     vitamín B6 - dodává vlasům vitalitu Při pravidelném používání masky Loreal Intense Repair, budou Vaše vlasy jemné, lesklé a budou se snáze upravovat. Vůně: vodní ovoce (vodní meloun, červený meloun, zelený banán) Aplikace: Menší množství masky naneste do ručníkem prosušených vlasů. Nechte působit asi 3 minuty, opláchněte.


© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.