Jak se clip in nasazují?

Clip in hair patří mezi nejsnadnější metodu prodlužování vlasů. Clip in se připevňují pomocí malých sponeček ke kořínkům pravých vlasů, jenž sponečky překryjí.

Kolik času zabere nasazování clip in a jak moc je náročné?

Připevňování clip in vlasů zabere minimum času, většinou maximálně 5 minut. Prodlužování touto metodou zvládne každý sám bez jakékoli pomoci v pohodlí svého domova.

V jakých barvách jsou clip in k dostání?

Clip in jsou k dostání v široké škále barev klasických, melírech, ale také těch extravagantních, díky nimž si můžete účes oživit.

Z čeho se clip in vyrábí?

Clip in se vyrábí ze syntetických nebo 100% lidských vlasů. Clip in z lidských vlasů jsou dále dvojího typu: vlasy původem evropské a asijské.

Který typ vlasů je nejlepší?

Jednoznačně jsou to 100% lidské asijské vlasy evropského typu (jsou původem z Ásie - proto dlouhá životnost, kvalita vlasu a odolnost, a zároveň upraveny, aby byli tenčí a byli tedy k nerozeznání od našich evropských vlasů). Jedná se o nejkvalitnější typ. Tyto vlasy jsou bohaté a na dotek velmi jemné.

viz. naše nabídka (veškeré naše produkty jsou vyrobeny výhradně z tohoto typu vlasů). Žádné jiné se nám neosvědčili tak dobře jako právě tyto. To potvrzují i stovky našich zákaznic viz. i některé příspevky v diskuzním fóru.

Co znamená označení REMY?

Toto označení vystihuje vlasy s kutikulou pouze směrem dolů, tudíž je maximálně omezeno nežádoucí zacuchávání.

Je možné clip in chemicky a tepelně upravovat?

U syntetických clip in se úpravy tohoto typu nedoporučují. V případě 100% lidských vlasů můžete provádět tepelné úpravy ( tzn. fénovat, žehlit, natáčet), je možné také ladit odstín vlasů pomocí přelivů ( snad jen odbarvování není vhodné, protože by mohlo vlasům uškodit).

Jak musím o clip in pečovat?

Své vlastní clip in, dle potřeby, umývám šampónem s kondicionérem, nechám je volně uschnout, až poté je rozčesávám a dále upravuji.

Jak často mohu clip in nosit?

Clip in můžete nosit prakticky pořád, snad jen přes noc bych je doporučovala odložit. Ale v tomto případě vše závisí na vašem vlastním uvážení.

Za jak dlouho od objednávky mi vlasy přijdou?

Objednávky přijaté do 14:00 hodin expedujeme ještě týž den a pošta Vám balíček doručuje ihned následující pracovní den. Pokud objednáváte až po 14. hodině, expedujeme následující pracovní den a následující den poté pošta doručuje. Všechny víkendové objednávky expedujeme v pondělí.

Nepřišel Vám automatický e-mail potvrzující objednávku?

Pokud Vám automatický e-mail potvrzující objednávku nepřijde ani do 15 min. od objednávky, v tomto případě nám napište klasický e-mail na náš:  info@hotstyle.cz

Uveďte v textu e-mailu:

- Vaši doručovací adresu

- Váš e-mail a telefon

- Název zboží které objednáváte + barvu

 

Objednávku ihned prověříme, případně Vám ji vytvoříme manuálně a o všem Vás budeme ihned informovat mailem nebo telefonicky.

Je to již více než 2 dny kdy Vám došel e-mail potvrzující expedici, ale balíček stále nedorazil?

V tomto případě je balíček s největší pravděpodobností uložen na Vaší nejbližší poště k vyzvednutí. Pošťák se snaží první den balíček doručit na adresu, pokud Vás nezastihne, obvykle hodí do schránky oznámení o příchodu zásilky (někdy i se stane že nehodí) a balíček uloží na poště. V každém případě i bez tohoto oznámení Vám balíček na Vaší poště podle Vašeho jména dohledají a vydají. Na poště je balíček uložen max. 7 dní ve kterých si jej musíte převzít, jinak ho pošlou zpět k nám.

V případě jakýchkoliv problémů nás můžete kontaktovat na:  info@hotstyle.cz nebo na tel: (+420) 776 605 477  můžeme balík dohledat podle podacího čísla a na internetu a ihned zjistit kde se nachází.© Template Minimaliste for PrestaShop 1.2 | Tvorba www stránek Bzirsky.cz | Investujte chytře své peníze do sebe a své budoucnosti.